تبلیغات

کباب گیر ز ینوین

۰

کباب گیر زی نوین

حتما خیلی از شما برای به سیخ گرفتن کباب مهارت کافی ندارید و هر وقت کباب درست می کنید از روی سیخ جدا شده و بر روی شعله یا ذغال می ریزد. شاید فکر کنید که تنها علت جدا شدن کباب از روی سیخ متعادل نبودن چربی و یا مواد کوبیده است در صورتی که تحقیقات نشان داده که عمده ترین دلیل این کار توزیع ناهمگون گوشت روی سیخ می باشد. سیخ زدن کباب کوبیده نیازمند تجربه و مهارت است که در صورت نداشتن آن حتماٌ گوشت کباب شما روی آتش میریزد. 


کباب زن زی نوین

 کباب زن زی نوین ، مشکل شما را حل کرده است و می توانید با آن به آسانی و بدون مهارت خاصی کبابی لذیذ با ظاهری یک دست تهیه کنید. کباب زن دستی زی نوین  دیگر کباب شما روی آتش نخواهد ریخت فقط کافیست مواد لازم را تهیه و درون محفظه دستگاه  کباب ساز خانگی زی نوین  قرار داده، سپس سیخ کباب را در جای مخصوص بگذارید و دستگیره دستگاه را بچرخانید. با چرخاندن دستگیره ، سیخ کباب از دستگاه بیرون آمده و مواد برروی سیخ بصورت یکنواخت چسبانده شده اند.

کباب ساز زینوین 

 

  از دستگاه کباب ساز زینوین می توانید در مسافرت ها و تفریحات خود استفاده نمایید و بدون هیچ دغدغه ای کبابی خوشمزه تهیه کنید. ابعاد دستگاه به گونه ای طراحی شده که به آسانی می توانید آن را حمل کنید و بدون استفاده از برق کباب خود را سیخ بزنید. این دستگاه به صورت دستی عمل می کند و نیازی به اتصال به برق ندارد. 

قیمت کباب ساز زینوین


کباب گیر زینوین با قیمت بسیار مناسب از ویژگی های مهم آن سهولت  در استفاده از آن را در هر مکانی برای شما مقدور می نماید. 

+ نوشته شده توسط Cheshmeh123 در ، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: کباب گیر زی نوین، کباب گیر زینوین، کباب ساز زینوین، کباب گیر دستی زینوین
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر